Hakkımızda

Başkanın Mesajı

1989 yılında başladığı yolculuğuna tüm hızı ile devam eden EMİSAN Otomasyon Sistemleri olarak yüksek teknolojide Türkiye’de ve dünyada 1000’in üzerinde bulunmuş olduğumuz proje ile gurur ve onur duyuyoruz.

EMİSAN, 30 seneye yakın zaman dilimi içerisinde sürdürdüğü faaliyetler, sahip olduğu bilgi birikimi ve sürekli gelişme anlayışı ile Türkiye’nin ve dünyanın kendi alanında önemli bir otomasyon firması olmuştur. Bu sebepten dolayı, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaktan da onur duyuyoruz.

EMİSAN Otomasyon Sistemleri , çalışma ilkelerine olan  bağlılığı ve büyük bir aile uyumu içinde çalışan değerli personeli ile tüm hedeflerine ulaşacaktır.

Yönetim kurulu başkanı olarak şunu açık yüreklilikle belirtmeliyim ki; 30 yıla yakın başarı hikayemizin iki temel dayanağı bulunmaktadır. Bunlardan birincisi, çalışanlarımızın bize olan inancı, çok çalışarak başarma azimleri, ikincisi ve en önemlisi ise müşterilerimizin bize olan güvenidir.

Geçmişten günümüze çalışmalarımızda bizi yalnız bırakmayan ve destekleyen herkese ve tüm çalışma arkadaşlarımıza şükranlarımı sunarım.

Sevgi ve saygılarımla

HADİ ERKİŞİ

Yönetim Kurulu Başkanı

 

EMİSAN, 1989 yılında İstanbul ‘da kurulmuştur. Kısa sürede büyüyerek 2000 yılında, milenyumla beraber gelişen dünyanın gereklerine uymuş, Küçükbakkalköy’deki 1.800 m2 kapalı alana sahip olan yeni ve modern binasına taşınmıştır. automotive industry.

Güvenirliği, hizmet kalitesi, teknolojinin takipçisi olan özellikleriyle, sektörü içinde ismini en başa taşımayı başarmıştır. 1.800 m2 kapalı alana sahip olan şirket merkezinde, vizyon sahibi, deneyimli, yüksek kaliteli mühendis ve teknisyen kadrosuyla başarılı işlere imza atmaktadır. Bünyesindeki tüm departmanlar, projelerin zamanında ve kusursuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için büyük bir uyum ve en iyi hizmet için çalışmaktadır. Özellikle jeneratör otomatik transfer panoları, jeneratörler arası ve şebeke jeneratör arası senkronizasyon panoları, bina enerji otomasyon panoları, alçak gerilim, orta gerilim jeneratör panoları ve otomasyon sistemleri imal, montaj ve taahhüt projelerini gerçekleştirmektedir. Proje ve teknik koordinasyondan, bakım ve onarıma kadar bütün birimler müşteri ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir.

EMİSAN’ın ilkesi, müşteri memnuniyetidir. 27 yıllık geçmişi boyunca ilk günkü heyecanını asla yitirmemiş, her zaman kendisiyle yarış halinde olmuş, kendisini her yönüyle en iyi konuma getirebilmek için dünya teknolojisinin takipçisi ve rakipçisi olmuştur. EMİSAN Otomasyon Sistemleri, kuruluş tarihinden bu yana kalite anlayışından hiçbir zaman taviz vermeyen tutumuyla gelecek yıllarda da kendisini sürekli geliştirerek müşterilerine en iyi şekilde hizmet verecektir.

Misyon

Güvenirliği, hizmet kalitesi, teknolojinin takipçisi olan özellikleriyle, sektörü içinde ismini en başa taşımayı başaran; teknolojinin takipçisi, vizyon sahibi ve deneyimli mühendis ve teknisyen kadrosuyla başarılı işlere imza atan, proje ve teknik koordinasyondan, bakım ve onarıma kadar bütün birimleri ile müşteri ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilen bir firma olmayı sürdürmektir.

Vizyon

Tüm otomasyon sistemlerini son teknolojiyi kullanarak ve ciddi AR-GE çalışmalarıyla üreten EMİSAN, başarılarıyla dünyada bir ilke imza atmıştır. 2008 yılında, dünyada ilk kez 14’lü Jeneratör Senkronizasyon Sistemi’nin ( 25mVA – 11kV ) Irak’taki askeri eğitim kampında kurulumunu gerçekleştirmiş, teknolojisini dünya standartlarının üzerine taşımıştır. Vizyonumuz; otomasyon sistemlerinde tüm ilklere imza atan, Türkiye’nin dünyadaki tek temsilci kuruluşu olmayı başarmaktır.

Kalite Politikamız

Alanında uzman kadromuz ile sektördeki tüm yenilikleri ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmek Verdiğimiz hizmetleri kapsayan tüm süreçleri sürekli iyileştirmek Müşteri odaklı bir yaklaşım ile müşteri memnuniyetini devamlı kılmak Kaynaklarımızı etkin olarak kullanarak hizmette kaliteyi maksimum seviyede tutmak

Expansion into Emerging Markets

Endustry expands its operations into emerging economies, tapping into new opportunities and serving a diverse customer base.

2015

Industry 4.0 Integration

Endustry takes the lead in Industry 4.0 adoption, implementing AI-driven automation and data analytics to optimize production processes and offer predictive maintenance solutions.

2020

Celebrating 75 Years of Excellence

Endustry proudly celebrates its 75th anniversary, reflecting on a rich history of innovation, reliability, and customer satisfaction.

2025

Yıllık Tecrübe

Sektöre Hizmet

Referans